CAR-LIFT SERVICE jest krajowym liderem w produkcji podnośników samochodowych o udźwigu do 50 ton, oraz urządzeń podnośnikowych specjalnych projektowanych i budowanych dla różnych gałęzi przemysłu.

CAR-LIFT SERVICE Sp. z o. o. dysponuje pomieszczeniami projektowymi z zapleczem komputerowo-programowym. Wykonawstwo detali realizowane jest na własnym parku maszynowym oraz w szeroko rozwiniętej sieci kooperacji zewnętrznej. Powierzchnia biurowca administracyjnego zajmuje ok. 1000 m2, natomiast hale produkcyjno-montażowe zajmują ponad 10 000 m2.
Posiadamy kadrę inżynieryjno-techniczną w zespołach:

  • inżynierów projektantów mechaniki,
  • inżynierów projektantów i programistów automatyki, robotyki
  • montażystów mechaniki i automatyki,
  • inżynierów i montażystów hydrauliki,
  • kontrolerów jakości, kierowników projektów.

Posiadamy certyfikat PN-EN ISO 9001:2009 w zakresie projektowania, produkcji i serwisu urządzeń technicznych.
Długoletnie doświadczenie, własna baza produkcyjna oraz serwis dostępny na terenie całego kraju dają pewność i gwarancję wdrożeń oraz profesjonalnego podejścia do klienta.

 

HISTORIA FIRMY

Od roku 1962 pracujemy nad rozwojem naszego koronnego produktu jakim jest podnośnik. Obecnie dostarczamy wiele rodzajów podnośników dla klientów produkujących i serwisujących samochody osobowe, ciężarowe i specjalne, autobusy przegubowe, tramwaje klasyczne i najnowocześniejsze zestawy wielowagonowe.
Na bazie naszych konstrukcji podnośników realizujemy zamówienia specjalne polegające na wykonaniu obrotników do spawania konstrukcji przestrzennych o dużych gabarytach takich jak na przykład lokomotywy czy wagony. Dla wymagających klientów, wykonamy najbardziej skomplikowany projekt na bazie naszej wiedzy i kreatywności naszych inżynierów.

Drugim flagowym kierunkiem skutecznie realizowanym od 10 lat, jest produkcja zautomatyzowanych stanowisk produkcyjnych. W skład stanowiska wchodzą wysokiej klasy podzespoły hydrauliczne i pneumatyczne współpracujące z robotami COMAU. W efekcie powstają zrobotyzowane stanowiska spawalnicze, linie produkcyjne, stanowiska kontrolne, paletyzatory oraz wiele innych rozwiązań dla firm.
Wiedza i doświadczenie zdobywane przez lata umożliwiły firmie Car-Lift na osiągnięcie pozycji lidera wśród producentów w swojej branży. Certyfikaty jakości, referencje oraz opinie naszych odbiorców jednoznacznie wskazują na wysoki poziom jakości osiągnięty od czasu rozpoczęcia działalności.